Monika Skabara “Odzyskana korona. Dziedzictwo. Tom 2”

Juri i Eliza oboje szukają schronienia w Londynie. On ma głowie nowe obowiązki, ona chce zacząć życie od nowa. Co stanie się, gdy los skrzyżuje ich drogi? Monika Skabara powraca z emocjonującą powieścią “Odzyskana korona. Dziedzictwo. Tom 2”!

Członek mafii w nowej roli

Juri Dunajew nie ma łatwego życia. W końcu mafijne porachunki to nie dziecięca igraszka. Kiedy przejął część obowiązków Saszy liczył na to, że teraz wszystko pójdzie już jak z płatka. Rzeczywistość okazuje się inna niż oczekiwania. Pomógł w przewrocie w dwóch mafijnych klanach, ale wszystko wskazuje na to, że przed Jurim jeszcze wiele wyzwań. Czy da sobie z tym wszystkim radę? Mężczyzna osiadł w Londynie razem z Sergiejem, który jest nie tylko jego przyjacielem, ale i partnerem w interesach. Juri stara się jak może dobrze zarządzać szybko rozwijającym się imperium. Bycie szeregowym członkiem mafii to jedno, a bycie jej bossem to już nie przelewki. Na mężczyźnie spoczywa ogromna odpowiedzialność. Czy sprawdzi się w roli szefa?

Niebezpieczna rozgrywka

Eliza Tatarczuk całe życie ukrywała się pod fałszywymi nazwiskami lub uciekała przed wrogami. Gdy jej sytuacja wreszcie się uspokaja, dziewczyna postanawia szukać schronienia w Londynie. Spodziewa się, że będzie tam bezpieczna. Czuwa nad nią Maksim, którego zna od dawna. Wie, że może na nim polegać. W razie kłopotów on ją ochroni. Zresztą Eliza sama też jest zaradna. Potrafi więcej niż mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Do stworzenia fundamentów normalnego życia musi tylko znaleźć pracę i zdobyć przyjaciół. Eliza przypadkowo trafia do klubu Pandemonium. Znajduje tam o wiele więcej niż dobrą zabawę. Daje się wciągnąć w niebezpieczną grę. To wszystko stawia przed bohaterką powieści i czytelnikami szereg pytań:

  • Czy Eliza dobrze zrobiła ryzykując tak wiele?
  • Czy w życiu warto stawiać wszystko na jedną kartę?
  • Czy dziewczyna wyjdzie z mafijnych porachunków bez szwanku?

Sięgnij po najnowszą powieść Moniki Skabary i przekonaj się sama! “Odzyskana Korona. Dziedzictwo. Tom 2” to fascynująca lektura, pełna niespodziewanych zwrotów akcji.

O autorce

Monika Skabara to polska autorka, która popularność zyskała dzięki publikowaniu swojej twórczości w serwisie Wattpad. Cykl “Dziedzictwo” to jej debiut na rynku wydawniczym. W serii ukazały się jak dotąd powieści “Rosyjska księżniczka” oraz premierowa “Odzyskana korona”. Książki łączą wątek miłosny z wartką akcją, pełną mafijnych porachunków. Serię pokochały rzesze wiernych czytelniczek. Monika Skabara nie pozwala swoim fankom się nudzić. Jej książki czyta się z zapartym tchem.

Zima - zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Autor

biuro@seodot.pl